Tymiánová mast Medvěd 30 ml

Značka: Medarek

Tymiánová mast na podporu při nachlazení pro děti od 12 let a dospělé.

Dostupnost Skladem
Kód: 429
231 Kč
Tymiánová mast Medvěd 30 ml
Značka: Medarek
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

100% přírodní a bio (organická) mast vhodná pro podporu organismu při nachlazení. Mast Medvěd je vhodná pro děti od 12 let a pro dospělé.

Základ masti tvoří organický olej z černého kmínu. Dle tradiční čínské medicíny olej podporuje imunitní systém, má antibakteriální účinky a je vhodný při nachlazení. Mangové máslo v bio kvalitě pečuje o pružnost kůže a přírodně bez chemie mast zahušťuje. Bio tymián linalool je jedna z nejsilnějších bylin na nachlazení. Zároveň je ale tento druh tymiánu vhodný i pro malé děti. Bio borovice se využívá při dýchacích obtížích. Je známá svými antibakteriálními, antiseptickými vlastnostmi a schopností podporovat imunitní systém. Bio kadidlo obsahuje mimo jiné kyselinu boswelovou, která má protizánětlivé účinky. Tento olej můžete využít pro podporu dýchacího systému, například ulevuje při všech katarech, je antiinfekční, tiší při zánětech dutin a krku, pomáhá při laryngitidě, při nachlazení a bronchitidě. Harmonizuje dýchací proces. Bio tangerinka je antiseptická a její vůně přináší dětem i dospělým radost .

Kontraindikace u těchto éterických olejů nebyly dosud zaznamenány.

Obsahuje 100% přírodních surovin v organické (bio) kvalitě. 
Bez vody, parabenů, umělých aromat.

Mast má barvu od jemně žluté po zelenou, je to dáno tím, že kmínový olej má tmavší sediment, který se daří více či méně rozvířit a rovnoměrně namíchat do masti.

Složení: Nigella Sativa Seed Oil* (bio olej z černého kmínu), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Thymus Vulgaris Oil* (bio tymiánový esenciální olej), Pinus Sylvestris Leaf Oil* (bio borovicový esenciální olej), Boswellia Serrata Oil* (bio kadidlo), Citrus Reticulata Peel Oil* (bio tangerinka)

*organic (bio) surovina

 

Použití: Mazejte na záda nebo hrudník maximálně 6x denně malé množství masti po dobu maximálně 7 dní. Vmasírujte do kůže. Zajistěte, aby se dítě namazaného místa nedotýkalo, mohlo by si mast zanést např. do očí, to by mohlo štípat díky esenciálním olejům. Nanášejte pouze na zdravou kůži bez výskytu jakéhokoliv narušení kůže. Po aplikaci si umyjte ruce mýdlem. Doporučujeme nanášet i na noc před spaním. Pokud by kůže reagovala začervenáním, je možné, že jste alergický/á na určitou složku masti (esenciální oleje, mango atp.). V takovém případě mast nepoužívejte.

Nepoužívejte preventivně. Mazejte max 1 týden, poté udělejte min. týden pauzu. 

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Trvanlivost balzámu je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C