Růžová voda 100 ml

Značka: Renovality

Růžová voda je nejoblíbenější květinovou vodou. Podporuje celkovou regeneraci pleti a má uklidňující účinky. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Získává se z čerstvých lupenů růží.

Dostupnost Skladem
Kód: 86
177 Kč 177 Kč / 1 ks
Růžová voda 100 ml
Značka: Renovality
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Růžová voda je nejoblíbenější květinovou vodou. Podporuje celkovou regeneraci pleti a má uklidňující účinky. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Získává se z čerstvých lupenů růží.

 • má uklidňující a regenerační účinky,
 • pomáhá dočistit a tonizovat pleť,
 • pleť zralá, suchá a citlivá,
 • fixuje make-up,
 • napomáhá udržovat hydrataci v pleti,
 • výborný podklad pod olej/sérum/krém,
 • přirozeně čistí pleť od nečistot a mazu,
 • příjemná vůně, která plní i relaxační efekt,
 • osvěží pleť během dne,
 • usnadňuje rozčesávání vlasů, regeneruje vlasovou pokožku,
 • bez alkoholu a konzervantů,
 • každodenní použití.

VŠEOBECNÉ INFORMACE:
Růžová voda podporuje celkovou regeneraci pleti a má uklidňující účinky. Růžová voda přirozeně zbavuje pleť nečistot a mazu. Můžete ji využít jako hydratační pleťové tonikum, které vás osvěží i kdykoli během dne. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Vhodná pro každodenní používání. Růžová voda napomáhá udržovat pleť dostatečně hydratovanou, svěží a rozjasněnou. Příjemná vůně plní také relaxační efekt.

CO JE HYDROLÁT:
Hydroláty vznikají jako vedlejší produkt při parní destilaci esenciálních olejů, ale samy žádné silice neobsahují. Navíc ve většině případů voní úplně jinak než získaný esenciální olej. Díky svému vzniku hydroláty obsahují řadu bioaktivních látek z celé rostliny a mají jemnější a komplexnější účinky než samotný esenciální olej.

Hydroláty získáváme většinou parovodní nebo vodní destilací z bylin, květin a dřevin. Hydroláty bývají „druhotným“ produktem při destilaci esenciálních olejů. Obsahují ve vodě rozpustné látky z rostlinného materiálu, který je destilován. Nejedná se o esenciální olej, protože ten není ve vodě rozpustný. I proto každý litr hydrolátu údajně obsahuje 0,05-0,2 mililitru esenciálního oleje.

Čistým přírodním hydrolátem vyrobených destilací se někdy říká také květinové vody nebo i hydrosoly. Hydroláty jsou bez konzervantů a alkoholu. Tradičně se používají v kosmetickém průmyslu pro ošetření pleti – nahrazují pleťovou vodu, používají se i namísto destilované vody v parfémech nebo pleťových krémech.

PRO KOHO JE RŮŽOVÁ VODA VHODNÁ:
Růžová voda je vhodná pro všechny typy pleti, včetně zralé, citlivé či aknózní. Má regenerační a uklidňující účinky.

APLIKACE:
Nanášejte vždy na vyčištěnou pleť. Růžovou vodu nebo hydrolát využijete v každodenní péči o pleť. Je vhodná jako hydratační podklad pod olej, sérum nebo krém. Napomáhá pleť přirozeně zbavovat nečistot a mazu, je tedy vhodná jako hydratační tonikum. Osvěžuje pleť kdykoli během dne. Fixuje make-up. Můžete ji aplikovat přímo na pleť, nechat působit, případně aplikovat pomocí bavlněného nebo jednorázového odličovacího tamponku.

Ranní rutina: Opláchněte pleť vlažnou vodou. Pomocí čistící pěny zbavte pleť mazu a nečistot. Opláchněte opět vlažnou vodou. Naneste Růžovou vodu ať už přímou aplikací na pleť nebo pomocí odličovacích tamponků. Doporučujeme přímé nanášení na pleť! Po jejím vsáknutí pokračujte v aplikaci dalších produktů.

Večerní rutina: Odstraňte nečistoty z pleti, maz a make-up pomocí Odličovacího séra. Opláchněte pleť vlažnou vodou. Použijte Čisticí pěnu k dočištění pleti. Opláchněte opět vlažnou vodou. Naneste Růžovou vodu ať už přímou aplikací na pleť nebo pomocí odličovacích tamponků. Doporučujeme přímé nanášení na pleť! Po jejím vsáknutí pokračujte v aplikaci dalších produktů.

KOMBINACE S JINÝMI PRODUKTY:
Růžová voda je vhodná pro kombinaci se sérem, krémem nebo olejem. Je vhodným hydratačním podkladem.

SLOŽENÍ: Rosa damascena flower water, Geraniol, Citronellol.

OBJEM: 100 ml

UPOZORNĚNÍ: Určena pouze pro vnějšímu použití!

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.