Krém na opruzeniny 50 ml

Značka: Lobey

Kvalitní přírodní Krém na opruzeniny šetrně a účinně pečuje o citlivou dětskou pokožku již od narození. Poskytuje zklidnění a ochranu před podrážděním nejen v oblasti plenek.

  • Zmírňuje zarudnutí a podráždění citlivé pokožky
  • Krém je vhodný pro děti již od narození
  • Vytváří jemný ochranný film
  • Přírodní hypoalergenní vegan složení bez parfemace
 
Dostupnost Skladem
Kód: 646
259 Kč
Krém na opruzeniny 50 ml
Značka: Lobey
Snímek obrazovky 2024 02 19 210527
Novinka Tip
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

ZÁKLADNÍ POPIS PRODUKTU

Krém na opruzeniny je jemnou a účinnou pomocí pro citlivou pokožku dětí již od narození. Jeho přírodní složení zklidňuje zarudnutí a podráždění, vytváří na pokožce jemný ochranný film. Podporuje přirozenou regeneraci pokožky a hydratuje ji.

Díky obsahu aktivních látek, jako je Defensil® Pure, mandlový olej, oxid zinečnatý a panthenol, poskytuje krém úlevu pokožce náchylné k začervenání a podráždění, zklidňuje ji, hydratuje a obnovuje přirozenou kožní bariéru.

Pečujte o citlivou dětskou pokožku nejen v oblasti plenek s tímto přírodním a šetrným krémem na opruzeniny.

TIP: Před aplikací krému na opruzeniny důkladně očistěte a osušte pokožku. Při aplikaci buďte jemní a šetrní, abyste minimalizovali další podráždění pokožky. Dopřejte pokožce čas na vstřebání krému, předtím než ji překryjete plenou nebo oblečením. Krém na opruzeniny je také skvělý jako preventivní opatření před vznikem opruzenin.

 

JAKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT?

Zmírňuje zarudnutí a podráždění, podporuje regeneraci a hydrataci

- Pomáhá předcházet vzniku opruzenin

- Poskytuje úlevu od nepříjemného svědění a pálení

- Na pokožce vytváří jemný ochranný film, ten zabraňuje dalšímu podráždění

 

PRO KOHO JE KRÉM VHODNÝ?

Produkty Babycare pečují o tu nejcitlivější pokožku miminek od narození. Obsahují přírodní ingredience a nenajdete v nich žádnou parfemaci ani syntetické látky. Všechny produkty Babycare navíc splnňují i hypoalergenní klinický test bezpečnosti

- Vhodné pro miminka již od narození

- Vhodné pro každodenní péči

Šetrné složení bez parfemace

- Dermatologicky testováno pro citlivou dětskou pokožku

KDY APLIKOVAT

Aplikujte při prvních příznacích opruzenin. Použijte při každém přebalování, nebo když je potřeba poskytnout pokožce úlevu a ochranu. Používejte pravidelně tak, aby byla pokožka vyživená a chráněná.

KAM APLIKOVAT

Šetrně aplikujte Krém na opruzeniny a podrážděná místa v oblasti zadečku, třísel či genitálií miminek. Krém na opruzeniny je vhodný nejen pro použití pod pleny, ale i na jiné oblasti, které potřebují zklidnit.

JAKÉ MNOŽSTVÍ

Použijte malé množství krému a naneste jej v tenké vrstvě. Jemně jej rozetřete s lehkou masáží, aby se krém dobře vstřebal do pokožky. Teprve poté opět překryjte místo plenkou nebo oblečením.

 

DŮLEŽITÉ AKTIVNÍ LÁTKY,  DÍKY KTERÝM PRODUKT FUNGUJE

Používáme kvalitní BIO oleje a do každého produktu přidáváme tzv. aktivní látky.  Jedná se o látky, které mají konkrétní účinek potvrzený klinickými studiemi a testy.
 

Defensil® Pure

Působí proti zarudnutí a podráždění pokožky. Přispívá k uklidnění a regeneraci citlivé pokožky. Vytváří jemný ochranný film, který podporuje kožní bariéru.
 

Mandlový olej

Vyživuje suchou a podrážděnou pokožku. Má zklidňující účinky, redukuje podráždění, zarudnutí a svědění. Pomáhá obnovovat a posilovat kožní bariéru.
 

Oxid zinečnatý

Vytváří na povrchu pokožky ochrannou bariéru. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin. Pomáhá zklidňovat pokožku a urychlovat její hojení.