Yerba Mate Green PREMIUM - 400 g

Yerba Mate Green PREMIUM je velmi silná yerba bez hořkosti, obsahuje nejvyšší koncentraci polyfenolů a antioxidantů ze všech.

Díky složení zeleného maté (96%), matcha ceremonial a jihoamerické byliny Pate de buey nám vznikla jedinečná Yerba Maté s takovou silou, která nemá na trhu konkurenci.

Dostupnost Skladem
Kód: 309
189 Kč
Yerba Mate Green PREMIUM - 400 g
2711 yerba mate green premium 400g
Novinka
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Zvolená velikost listů, správné řezání vrcholů keřů a minimální množství větviček vám umožní vychutnat si chuť maté po dlouhou dobu, téměř bez pocitu hořkosti. Intenzita a chuť je stabilní až do šestého nálevu.

V brazilské bylinné lidové medicíně se Pate de Buey nebo také Pata de Vaca (Bauhinia fortificana) používá k čištění krve a k vyrovnávání hladiny krevního cukru. Je používán oficiálně ve farmaceutickém průmyslu již více než 60 let. Nálev z Pata de buey se užívá pro zmírnění příznaků cukrovky, onemocnění ledvin a močového měchýře.

Yerba Mate Green Premium je zpracována bez použití kouře.

Složení:

96% Yerba maté

4% přísady (brazilská bylina - pate de buey, matcha ceremonial)

Zajímavosti:

  • Pate de buey se používá k čištění krve, vyrovnávání hladiny krevního cukru, ke zmírnění příznaků cukrovky, onemocnění ledvin a močového měchýře.
  • Matcha silný detoxikační prostředek, posiluje imunitní systém, dodává energii, posiluje paměť a koncentraci. 

Příprava: 

  • Do kalabasy dejte 2 - 6 polévkových lžíc Yerba Maté. (2 lžíce začátečník, 4 lžíce mírně pokročilý, 6 lžíc pokročilý)
  • Nalijte do 1/4 kalabasy vlažnou vodu, aby se nám lístky namočily. Mezitím si nahřejte v konvici vodu cca na 80°. (Pokud nemáte konvici, která vám umožňuje nastavit si stupně nahřátí, vypněte konvici dříve nebo nechejte konvici s vařicí vodou chvíli odstát.)
  • Jakmile jsou lístky yerby v kalabase namočeny a voda v konvici nahřáta, můžete kalabasu zalít vodou z konvice až po okraj.
  • Luhujte cca 5 minut a pomocí bombilly si potom vychutnejte svůj nápoj. Yerbu můžete zalévat nahřátou vodou několikrát za den.

Země původu: Brazílie

Balení: 400 g