Yerba Mate Green MAS ENERGIA GUARANA - 400 g

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana je směs, doporučovaná pro lidi, kteří hledají silnou stimulaci a zároveň jemnou chuť. Guarana působí jako stimulant a odstraňuje fyzickou i psychickou únavu. Zvyšuje schopnost soustředit se a pamatovat si. Guarana má vysoký obsah přírodního kofeinu až 3x více než v kávě.

Dostupnost Skladem
Kód: 312
189 Kč
Yerba Mate Green MAS ENERGIA GUARANA - 400 g
1355 2 yerba mate green mas energia guarana 400 g
Novinka
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Složení:

93 % Yerba maté

7 % přísady (prášek guarany 2 %, máta, citronová tráva, měsíček, chrpa, přírodní aroma.

Zajímavosti:

  • Guarana působí jako stimulant, odstraňuje fyzickou i psychickou únavu, zvyšuje schopnost soustředit se a pamatovat si. Guarana má vysoký obsah přírodního kofeinu až 3x více než v kávě.
  • Chrpa má ochranné, antibakteriální, protizánětlivé, sedativní účinky.
  • Měsíček zahradní reguluje menstruaci, má protizánětlivé, protinádorové, antivirové, antibakteriální, detoxikační, účinky. 

Příprava: 

  • Do kalabasy dejte 2 - 6 polévkových lžic Yerba Maté. (2 lžíce začátečník, 4 lžíce mírně pokročilý, 6 lžic pokročilý)
  • Nalijte do 1/4 kalabasy vlažnou vodu, aby se nám lístky namočily. Mezitím si nahřejte v konvici vodu cca na 80°. (Pokud nemáte konvici, která vám umožňuje nastavit si stupně nahřátí, vypněte konvici dříve nebo nechejte konvici s vařicí vodou chvíli odstát.)
  • Jakmile jsou lístky yerby v kalabase namočeny a voda v konvici nahřáta, můžete kalabasu zalít vodou z konvice až po okraj.
  • Luhujte cca 5 minut a pomocí bombilly si potom vychutnejte svůj nápoj. Yerbu můžete zalévat nahřátou vodou i několikrát za den.

Země původu: Brazílie

Balení: 400 g