Vitamín D3+K2 50ml

Značka: WoldoHealth

Prvotřídní kombinace vysoce koncentrovaných vitamínů D3 a K2. V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 1000 I. E. vitamínu D3 a 20 μg vitamínu K2 MK7.

Dostupnost Skladem
Kód: 63
990 Kč 990 Kč / 1 ks
Vitamín D3+K2 50ml
Značka: WoldoHealth
2841 3 vitamin d3 k2 50ml
Tip
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Prvotřídní kombinace vysoce koncentrovaných vitamínů D3 a K2. V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 1000 I. E. vitamínu D3 a 20 μg vitamínu K2 MK7. Vitamín D3 je zkombinován s patentovanou formou Vitamínu K2 jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScience. Tato jedinečná synergie je často označována za ideální pár, protože jejich kombinace zesiluje účinky obou vitaminů. Vitamíny jsou rozpuštěny v 100% MCT kokosovém oleji a dodávány v balení z jantarového skla, které slouží k  ochraně před UV zářením a zajišťuje optimální trvanlivost. Součástí balení je kalibrovaná lékařská pipeta pro přesné dávkování.

Produkt neobsahuje žádné aditiva jako jsou barviva, příchutě, aroma, stabilizátory, lepek nebo želatinovou laktózu. Náš výrobek je také vhodný pro vegetariány. Ověřený původ účinných látek a certifikace.

Skvělá kombinace D3 a K2 MK7. Proč právě tato kombinace?

Vitamíny D3 a K2 mají důležitou roli ve zdraví cév, kostí a zubů.


Mohou také napomáhat k podpoře imunity.

Při dlouhodobém užívání D3 by se měl dodávat i vitamín K2. D3 totiž v těle vyvolává větší produkci proteinů, které mají zdravotní přínos. Proto je potřeba proteiny aktivovat pomocí vitamínu K2.

Zkombinovali jsme vitamin D3 s patentovanou formou vitamínu K2 jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa Bioscience.

Tato forma vitamínu K2 se považuje za nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu K2 a mezi její výhody patří lepší biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita i při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Tato patentovaná forma K2 MK7 K2VITAL®DELTA má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. K tomu všemu pak přichází navíc tuk MCT z kokosové dužiny, který může synergii účinných látek doručit přesně tam, kam má, jelikož ke správnému vstřebávání potřebují právě tuk.


Vitamín D3:

 • Pomáhá udržovat zdravé zuby,
 • Stará se o správnou hladinu vápníku v krvi,
 • Má vliv na zachování normální funkce svalů,
 • Výrazně napomáhá imunitnímu systému,
 • Hraje roli v dělení buněk,
 • Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu,
 • Pomáhá udržovat lepší psychickou kondici v období nižšího slunečního záření.

Vitamín K2 MK7:

 • Pomáhá udržovat normální stav kostí,
 • Podílí se na normální srážlivosti krve,
 • Skvělá vstřebatelnost 99,7 %,
 • Je skvělým pomocníkem vitamínu D3, kterému pomáhá zvýšit účinnost.

Naše vitamíny byly vyrobeny a testovány ve farmaceutických podmínkách v Německu, z těch nejlepších surovin z celého světa. Neobsahují žádná aditiva a jsou vhodné pro vegetariány.