Reflex Creapure Creatine Monohydrate 500 g

Značka: PROM-IN

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu.

Dostupnost Skladem
Kód: 80
899 Kč
Reflex Creapure Creatine Monohydrate 500 g
Značka: PROM-IN
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

CREAPURE® CREATINE

Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu
Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g  hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité. Jedná se doplněk stravy.

Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:

 • Podporu výkonu při sportu,
 • Podporu koncentrace v zaměstnání.

Využití:
Kreatin monohydrát je ideálně pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřené a jsou bezpečné.

"Sklenice studené vody může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší."

Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběr surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován, vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

V čem je Creapure® kreatin odlišný od konkurence?
Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure® je jediný kreatin na světě, který je trvale testován na nežádoucí nečistoty (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce AlzChem AG garantuje špičkovou kvalitu.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

 • Inovační technologie,
 • Nejvyšší rating použitých surovin,
 • Vyrobeno ze 100% zelené energie,
 • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech,
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001,
 • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy,
 • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Dávkování produktu:

 • Rozjezdová fáze: rozmíchejte 5g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500ml vody, ovocného džusu či náhradě jídla. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní.
 • Udržovací fáze: rozmíchejte 5g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500ml vody, ovocného džusu či náhradě jídla. Konzumujte 1 dávku denně.

* odměrka je součástí balení, během transportu může ale klesnou ke dnu. Odměrka měří objem, ne hmotnost. Pro přesnější odměření použijte váhu. Tento produkt je prodáván na základě hmotnosti, ne na počet dávek.

Doporučená denní dávka je 20g během rozjezdové fáze a 5g během udržovací fáze. 1 dávka odpovídá 5g. Balení obsahuje 50 dávek.