Čtyři zázraky

Značka: YaoMedica
Základem tinktury ČTYŘI ZÁZRAKY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti se používá jen ta nejkvalitnější surovina a hotová tinktura se již dále neředí.

Tinktura ČTYŘI ZÁZRAKY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Si Miao San.
 
Současná legislativa reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Volně dostupné zdroje informací o houbách a bylinách (herbáře apod.), jež si vyhledáte např. zde, regulovány nejsou. 
 
Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedicaVíce zde
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 696
290 Kč
Čtyři zázraky
Značka: YaoMedica
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby.Pro dosažení maximální účinnosti se používá jen ta nejkvalitnější surovina a hotová tinktura se již dále neředí. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji nadrtí na velmi jemný prášek, dále se maceruje v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak neředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

 

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Dávkování:

  • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
  • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
  • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku
  • tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
  • tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče. 
  • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)
Obsah balení: 50ml = 1100 kapek
 
Směs vychází z čínského receptu: Si Miao San
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu. 
Složení:
voda, alkohol
Huang Bai - korkovník amurský, kůra - Cort. phellodendri - 9,0g
Cang Zhu atraktylis vejčitá, oddenek - Rhiz. atractilodis - 9,0g
Niu Xi achyrant dvouzubý, kořen - Rad. achyranthis - 9,0g
Yi Yi Ren slzovka obecná, semeno - Sem. coicis - 11,3g
 
Výrobce: MyTao s.r.o., se sídlem Rybná 716/24 110 00 Praha 1