Levandulová voda 100 ml

Značka: Renovality

Levandulová voda je výborná pro všechny typy pleti, hlavně pro aknózní a citlivou. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Působí velmi svěže a lehce dezinfekčně. Zklidňuje pokožku. Vzniká z čerstvých levandulových květin.

Dostupnost Skladem
Kód: 89
177 Kč 177 Kč / 1 ks
Levandulová voda 100 ml
Značka: Renovality
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Levandulová voda je výborná pro všechny typy pleti, hlavně pro aknózní a citlivou. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Působí velmi svěže a lehce dezinfekčně. Zklidňuje pokožku. Vzniká z čerstvých levandulových květin.

 • má uklidňující a regenerační účinky,
 • pomáhá dočistit a tonizovat pleť,
 • všechny typy pleti, včetně citlivé/dětské,
 • problematická pleť (akné, komedony),
 • dezinfekční a protizánětlivý účinek,
 • napomáhá udržovat hydrataci v pleti,
 • výborný podklad pod olej/sérum/krém,
 • přirozeně čistí pleť od nečistot a mazu,
 • příjemná vůně, která plní i relaxační efekt,
 • osvěží pleť během dne,
 • má mírné sedativní účinky, pomáhá při nespavosti a nervozitě,
 • bez alkoholu a konzervantů,
 • každodenní použití.

VŠEOBECNÉ INFORMACE:
Levandulová voda podporuje celkovou regeneraci pleti a má uklidňující účinky. Levandulová voda přirozeně zbavuje pleť nečistot a mazu. Má dezinfekční a protizánětlivý účinek. Můžete ji využít jako hydratační pleťové tonikum, které vás osvěží i kdykoli během dne. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Vhodná pro každodenní používání. Levandulová voda napomáhá udržovat pleť dostatečně hydratovanou, svěží a rozjasněnou. Příjemná vůně plní také relaxační efekt. Je výborná také k provonění prádla a v péči o vlasy a vlasovou pokožku.

CO JE HYDROLÁT:
Hydroláty vznikají jako vedlejší produkt při parní destilaci esenciálních olejů, ale samy žádné silice neobsahují. Navíc ve většině případů voní úplně jinak než získaný esenciální olej. Díky svému vzniku hydroláty obsahují řadu bioaktivních látek z celé rostliny a mají jemnější a komplexnější účinky než samotný esenciální olej.

Hydroláty získáváme většinou parovodní nebo vodní destilací z bylin, květin a dřevin. Hydroláty bývají „druhotným“ produktem při destilaci esenciálních olejů. Obsahují ve vodě rozpustné látky z rostlinného materiálu, který je destilován. Nejedná se o esenciální olej, protože ten není ve vodě rozpustný. I proto každý litr hydrolátu údajně obsahuje 0,05-0,2 mililitru esenciálního oleje.

Čistým přírodním hydrolátem vyrobených destilací se někdy říká také květinové vody nebo i hydrosoly. Hydroláty jsou bez konzervantů a alkoholu. Tradičně se používají v kosmetickém průmyslu pro ošetření pleti – nahrazují pleťovou vodu, používají se i namísto destilované vody v parfémech nebo pleťových krémech.

PRO KOHO JE LEVANDULOVÁ VODA VHODNÁ:
Levandulová voda je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé/dětské či problematické. Má protizánětlivý a uklidňující účinek.

APLIKACE:
Nanášejte vždy na vyčištěnou pleť. Levandulovou vodu nebo hydrolát využijete v každodenní péči o pleť. Je vhodná jako hydratační podklad pod olej, sérum nebo krém. Napomáhá pleť přirozeně zbavovat nečistot a mazu, je tedy vhodná jako hydratační tonikum. Osvěžuje pleť kdykoli během dne. Fixuje make-up. Můžete ji aplikovat přímo na pleť, nechat působit, případně aplikovat pomocí bavlněného nebo jednorázového odličovacího tamponku.

Ranní rutina: Opláchněte pleť vlažnou vodou. Pomocí čistící pěny zbavte pleť mazu a nečistot. Opláchněte opět vlažnou vodou. Naneste Levandulovou vodu ať už přímou aplikací na pleť nebo pomocí odličovacích tamponků. Doporučujeme přímé nanášení na pleť! Po jejím vsáknutí pokračujte v aplikaci dalších produktů.

Večerní rutina: Odstraňte nečistoty z pleti, maz a make-up pomocí Odličovacího séra. Opláchněte pleť vlažnou vodou. Použijte Čisticí pěnu k dočištění pleti. Opláchněte opět vlažnou vodou. Naneste Levandulovou vodu ať už přímou aplikací na pleť nebo pomocí odličovacích tamponků. Doporučujeme přímé nanášení na pleť! Po jejím vsáknutí pokračujte v aplikaci dalších produktů.

KOMBINACE S JINÝMI PRODUKTY:
Levandulová voda je vhodná ke kombinaci se sérem, krémem nebo olejem. Je vhodným hydratačním podkladem.

SLOŽENÍ: Lavandula Augustifolia Flower Water, Linalool, Limonene.

OBJEM: 100 ml

UPOZORNĚNÍ: Určena pouze pro venkovní použití!

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.