Hyaluronové sérum 50 ml s dávkovačem

Značka: Renovality

Výborný podklad pod všechny oleje, zadržuje vlhkost v pleti, vyplňuje vrásky, vhodné pro každý typ pleti.

Dostupnost Skladem
Kód: 98
422 Kč 422 Kč / 1 ks
Hyaluronové sérum 50 ml s dávkovačem
Značka: Renovality
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Hyaluronové sérum je lehké, gelové konzistence s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Svými účinky pomáhá pleť hydratovat, zanechává ji jemnou, vypnutou, zjemňuje vrásky. Vhodné jako podkladová báze pod olej, krém nebo make-up.

  • jemný liftingový efekt,
  • vyhlazuje a vypíná jemné vrásky,
  • hydratuje,
  • snadné a rychlé vstřebávání,
  • nevytváří žmolky a nelepí,
  • pro každodenní použití, ráno i večer,
  • má jemnou vůni,
  • vhodné i pro aplikaci v oblasti očí, krku a dekoltu,
  • lehká, gelová konzistence.

VŠEOBECNÉ INFORMACE:
Hyaluronové sérum obsahuje 1% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou v čistotě 99,9 % a 1 % růžového hydrosolu. Sérum pleť hydratuje díky obsahu kyseliny hyaluronové, která má schopnost vázat na sebe vodu, a tím napomáhá zlepšit a udržet hydrataci v pleti. Na pleti působí příjemně, nelepí a nevytváří žmolky.

CO JE KYSELINA HYALURONOVÁ:
Kyselina hyaluronová je asi nejznámější a nejpoužívanější kyselina. Nachází se přirozeně v těle každého z nás. Tvoří mezibuněčnou výplň a podílí se na její struktuře. Díky své schopnosti vázat na sebe vodu, až 1000násobek své vlastní váhy, dokáže pleť hydratovat, jemně vypnout a vyhladit jemné vrásky. Již kolem 40. roku života máme v pokožce až o 50 % původního množství kyseliny, než s jakým jsme se narodili. Důležitý je dostatečný pitný režim, aby mohla správně v pleti fungovat, jinak by neměla na sebe co vázat.

PRO KOHO JE SÉRUM VHODNÉ:
Sérum s kyselinou hyaluronovou je vhodné pro všechny typy pleti bez rozdílu věku. Vhodné je i pro muže a ženy v období těhotenství a kojení.

APLIKACE:
Hyaluronové sérum je vhodné pro každodenní a dlouhodobé používání. Nanášejte jej na vyčištěnou pleť ráno i večer. Pumpičkou odeberte dostatečné množství produktu a jemnými pohyby jej na pleť aplikujte, případně jej můžete prsty do pleti jemně vklepat.

JAKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT:
Hyaluronové sérum zanechává pleť dostatečně hydratovanou a na dotek jemnou. Vyhlazuje a vypíná jemné vrásky. Má jemný liftingový účinek.

KOMBINACE S JINÝMI PRODUKTY:
Sérum s kyselinou hyaluronovou je vhodné kombinovat s čímkoli, je fantastické. Tím, že se kyselna hyaluronová nachází v našem těle přirozeně, je neškodná a je výborným podkladem pod olej, krém nebo rovnou pod make-up.

SLOŽENÍ: Aqua, Rosa Centifolia Flower Water (Rose hydrosol), Glycerin, Hyaluronic acid, Phenoxyethanol (and) Caprylyl glycol.

UPOZORNĚNÍ: Určen pouze pro vnější použití!

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.