Dotek slunce

Značka: Renovality

Tonovací sprej s extraktem z květů máku a černé růže pro optimální hydrataci a přírodním Dihydroxyacetonem pleti dodá jemný opálený nádech. Kyselina hyaluronová napomáhá udržet pleť svěží a vypnutou. Sprej má jemnou přírodní ovocnou parfemaci.

Dostupnost Skladem
Kód: 158
239 Kč 239 Kč / 1 ks
Dotek slunce
Značka: Renovality
Dárek
Dárek
K objednávce nad 1000Kč od nás dostane malý dárek na chuť
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dopravné zdarma v ČR a SR u objednávek nad 1800 Kč.

Dotek slunce - tónovací mlha s extraktem z květů máku a černé růže pro optimální hydrataci a přírodním Dihydroxyacetonem, který pleti dodá jemný opálený nádech. Kyselina hyaluronová napomáhá udržet pleť svěží a vypnutou. Sprej má jemnou přírodní parfemaci s vůní ovoce.

 • vyrovnává tón pleti,
 • hydratuje a osvěžuje,
 • dodává pleti jemný opálený nádech,
 • vypíná a rozjasňuje pleť,
 • reguluje maz na pleti,
 • výborný podklad pod olej/sérum/krém nebo make-up,
 • nezanechává fleky,
 • pro všechny typy pleti,
 • každodenní použití ráno i večer,
 • vhodné pro těhotné i kojící ženy,
 • jemná ovocná vůně,
 • přírodní složení,

VŠEOBECNÉ INFORMACE:
Tónovací mlha s extraktem z květů máku a černé růže pro optimální hydrataci a přírodním Dihydroxyacetonem, který pleti dodá jemný opálený nádech. Kyselina hyaluronová napomáhá udržet pleť svěží a vypnutou. Sprej má jemnou přírodní parfemaci s vůní ovoce.


CO JE - Vegetan® FL – Dihydroxyaceton (DHA):

Vegetan® FL – certifikovaná přírodní látka, dihydroxyaceton (DHA), získaná fermentací za použití obnovitelných zdrojů. Vegetan FL reaguje s vrstvou kůže, vytváří hnědé melanoidy a tím umožňuje přirozený, sluncem políbený vzhled po celý rok. Zvyšuje a urdžuje dlouhotrvající zbarvení. Jedná se o certifikovanou přírodní přísadu na bázi pšenice, kukuřice a červené řepy. Jedná se o nejšetrnější způsob přirozeného opálení.

Rosa Hybrid Flower Extract:
Black Baccara Rose, populární jako „černá růže“, je přímou odrůdou Rosa baccara, jedné z nejznámějších růží na světě. Její sametové okvětní lístky a tonizační schopnost jsou využívány pro její kosmetické vlastnosti proti stárnutí. Reguluje maz v pleti a dodává jí jas.

Papaver Rheas Petal Extract:
Extrakt z vlčího máku vyživuje dermální a epidermální buňky a posiluje dermální a epidermální vrstvy pokožky. Při pravidelném používání je pleť pevnější a rozzářená.

PRO KOHO JE TÓNOVACÍ MLHA VHODNÁ:
Tónovací mlha je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Mohou ji používat i těhotné a kojící ženy.

APLIKACE:
Tónovací mlhu rovnoměrně aplikujte rozprašovačem přímo na vyčištěnou pleť. Jemně ji do pokožky obličeje a dekoltu vmasírujte, případně můžete nechat uschnout. Následně pokračujte v běžné rutině. Můžete ji používat v rutině každý den ráno i večer. Je vhodným podkladem pod olej, sérum či krém. Nebarví prádlo, nezanechává fleky ani zabarvené dlaně, není zapotřebí žádný aplikátor ani speciální štětec. Není nutné mlhu z obličeje nebo dekoltu po určité době působení smývat. Není to klasický samoopalovák, dodává jen jemný nádech opálení na povrchu pleti.

JAKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT:
Tónovací mlha vyrovnává tón pleti, zanechává jemný nádech opálení. Výborně hydratuje, vypíná pleť a napomáhá regulovat maz v pleti. Nezanechává fleky.

SLOŽENÍ: Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Pentylen Glycol, Dihydroxyaceton, Benzyl Alcohol, Sodium Lactate, Parfum, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Papaver Rhoeas Petal Extract, Sulfuric Acid, Rosa Hybrid Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

OBSAH: 50 ml

UPOZORNĚNÍ: Určen pouze pro vnější použití!

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

KOMBINACE S JINÝMI PRODUKTY:
Tónovací mlhu je vhodné kombinovat se sérem, krémem případně olejem.